Casus SMS Takibi

Casus SMS Takibi

Casus SMS Takibi

Casus SMS Takibi

Casus SMS takibi uzun yıllardır insanların yapmak istedikleri bir şey olmuştur. Teknolojinin günümüze göre nispeten daha pahalı olduğu zamanlarda yalnızca emniyet birimlerinin yapabildikleri bu işlem, yazılım teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte artık herkesin kolaylıkla yapabileceği bir şey olmuştur. Akıllı telefonlar üzerine yüklenecek küçük bir casus yazılım sayesinde artık herkes kendisi için çalışan sadık bir dedektife sahip olabilir.

Günümüzde birçok insan iletişim ihtiyaçlarını mesajlaşma yolu ile gidermektedirler. Bu işlem son zamanlarda Whatsapp ya da Viber gibi uygulamalar aracılığı ile gerçekleşmeye devam etse de bazı insanlar bu konuda daha muhafazakârdır ve halen SMS ile mesajlaşmaya devam etmektedir. Özellikle GSM operatörlerinin paketlerine koydukları ücretsiz SMS’ler de insanlar için cezbedici olabilmektedir. Kısa mesaj yolu ile yapılan iletişimin takip edilmesi de, akıllı telefonlar aracılığı ile yapılan tüm işlemler gibi bir casus yazılım aracılığı ile takip edilebilmektedir. Herhangi bir ek işleme gerek kalmadan yalnızca birkaç dokunuş ile takibini yapmak istediğiniz kişinin cep telefonuna casus yazılımı kurmanız yeterlidir. Bu sayede telefon takip yapabileceksiniz. Üstelik kolay ve maliyetsiz bir şekilde.

SMS takibinin yanında diğer tüm uygulamalar aracılığı ile alınan ve gönderilen iletilere, takibi yapılan kişinin konum bilgilerine ve galerisine ulaşabilirsiniz. Ortam dinlemesi yapabilir, sesli ve görüntülü konuşmaların kayıtlarına erişebilirsiniz. Casus SMS takibi ile takibi yapılan kişiye hissettirmeden uzun zaman boyunca takip gerçekleştirebilirsiniz. Diğer seçeneklere göre oldukça maliyetsiz ve masrafsız bir çözüm olan casus telefon sayesinde takip edilen kişi cihazını fabrika ayarlarına döndürse bile hiçbir şekilde takibiniz sona ermez ve yazılım cihazda kalmaya devam eder. Takip edeceğiniz kişi hakkındaki şüphelerinizden emin değilseniz, kimseye hissettirmeden bir takip yapabileceğinizden dolayı sizin için mükemmel bir seçenek olarak bir casus yazılım edinmeyi düşünebilirsiniz.

SMS mesaj takibi tarafından elde edilen bilgiler az olacağı düşünülse de günümüzde bu yöntem ile iletişim kuran kişi sayısına bağlı olarak bu düşünce yanlıştır. Dolayısıyla da telefon takip yapan kişilerin mutlak surette bunu da yapmaları gerekmektedir.

WhatsApp chat