General Mobile Casus Telefon Dinleme Programı

General Mobile Casus Telefon Dinleme

General Mobile Casus Telefon Dinleme

General Mobile Telefon Takip

Telefon takip teknolojisi, günümüzde artık hemen herkesin kolayca kullanabileceği bir yazılım sayesinde isteyen herkes tarafından basit bir şekilde yapılabilmektedir. Telefon dinleme yapabilmek için ilk yapılması gereken bir casus yazılım sahibi olmaktır. Bu yazılım satın alındıktan sonra takip edilmek istenen telefona yüklenmelidir. İndirme ve kurulum oldukça kolaydır. Bu aşama ve ardından takip aşaması herhangi bir teknik bilgi gerektirmemektedir. Uzaktan kontrolle takip imkânı sayesinde nerede olursanız olun, takip ettiğiniz kişi ile aranızdaki uzaklık ne kadar olursa olsun takibiniz aksamaz ve size doğru bilgi akışı devam eder.

Telefon takip farklı sosyal çevrelere ait, farklı yaşlardaki ve farklı cinsiyetlerdeki insanlar tarafından çok çeşitli amaçlarla kullanılabilmektedir. Çocuklarını korumak isteyen bir anne ya da baba, çeşitli hastalıklarla mücadele eden ebeveynlerini veya aile büyüklerini takip etmek isteyen ama her an yanında olamayan evlatlar, çalışanlarını takip etmek isteyen patronlar ya da sevgililerinin kendileri yokken neler yaptığını ve kimlerle konuştuğunu bilmek isteyen partnerleri tarafından kullanılabilmektedir. Birçok marka ve modeldeki telefonda çalışabilmektedir. General Mobile markalı akıllı telefonlar için de casus yazılım ve telefon takip programı mevcuttur.

Telefon takip programları birçok özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Bu özelliklerin kullanımı ile alakalı tüm yetki ve kontrol uzaktan erişebileceğiniz bir panel ile sizde olmaktadır. Telefon dinleme, görüşme kaydetme, GPS ile konum takibi, Facebook mesajlarına ulaşım, telefon üzerinde bulunan rehber ile kişilere ulaşım, SMS dökümü takibi, arama kayıtlarına erişim, telefonun galerisine ve ses kütüphanesine girebilme özelliği bunlardan sadece bazılarıdır. Bu sayılanlar dışında casus fotoğraf kaydı, Whatsapp mesajlarına erişim, Line uygulaması takibi, Skype ile mesajların görülebilmesi gibi özellikler de kolaylıkla yönetilebilmektedir. Telefon kapalıyken dahi ortam dinlemesi yaparak anlık olarak konuşulanları takip edebilirsiniz. Casus yazılım ile telefon takip yapmanın en cezbedici yanı ise siz tüm bunları yaparken takip edilen kişinin hiçbir şeyden haberinin olmayacak olmasıdır.

Casus yazılım yalnızca sizin adınıza çalışmaktadır ve siz istemedikten sonra asla deşifre olmaz. Bir dedektif titizliğinde çalışır ve eksiksiz olarak tüm bilgileri size iletir. İstediğiniz özelliğini dilediğiniz zaman aktif edebilir, dilediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Mola vermez, izin istemez. Hasta olmaz, rapor almaz. Ekstra bir avans ya da maaş ödemeniz gerekmez. Yalnızca bir kez satın almanız yeterlidir. Bu anlamda siz patron olursunuz ve o da sizin için hiçbir yerde bulamayacağınız bir çalışan görevi görür.

WhatsApp chat