Huawei Casus Telefon Dinleme Programı

Huawei Casus Telefon Dinleme

Huawei Casus Telefon Dinleme

Huawei Telefon Takip

Huawei özellikle akıllı telefonları ile Türkiye’de müthiş bir ivme yakaladı ve yüksek satış rakamlarına ulaştı. Android işletim sistemini kullanan akıllı cihazları hemen herkes bir yakınında görmeye başladı. Bununla birlikte çeşitli yazılım ve uygulamalar da talebe bağlı olarak Huawei markasına uyumlu olacak şekilde üretilmeye devam ediyor. Casus yazılım da Huawei etiketli akıllı telefonlar ile sorunsuz bir şekilde muhteşem bir uyumla çalışıyor. Diğer telefon markalarında olduğu gibi kolaylıkla yönetilebiliyor ve yine az masraf ile yüksek performans sağlayarak sizin için doğru bilgiyi yakalıyor.

Casus yazılımlar çok çeşitli şekillerde ve amaçlarda kullanılabiliyor. Kullanım nedenleri arasında kullanım sıklığı ve tercih sebebi bakımından 4 ana başlık göze çarpıyor. Genellikle iş dünyasında başarı sağlamak isteyen ya da mevcut başarısının sekteye uğramasından çekinen yöneticiler ya da patronlar çalışanlarının iş performanslarını takip etmek üzere onlara verdikleri şirket telefonları üzerine bu uygulamayı yükletebiliyorlar. Bu sayede hem herkese hak ettiği değer verilmiş oluyor hem de tüm çalışanların şirket hakkındaki düşünceleri ve işletme içindeki tutumları öğrenilmiş oluyor. İkinci bir neden olarak da çeşitli hastalıklarla boğuşan yaşlı yakınları eğer yoğun tempoda bir işte çalışıyorlarsa ve her an onların yanında olmak istiyorsa veya bu gerekliyse bir casus yazılım edinmeyi tercih ediyorlar. Bu sayede yakınlarını kolaylıkla takip edebiliyor, herhangi bir olumsuz durumda anında müdahalede bulunabiliyorlar. Hayatın acımasızlığını bilen yetişkinler eğer bir de çocuk sahibiyseler onlar için sokaklar çok daha korkutucu olabiliyor. Çocuklarının kötü alışkanlıklar edinmesini önlemek istedikleri için çocuklarının akıllı telefonlarına bir casus yazılım yükletiyorlar ve çocuklarına da fark ettirmeden onları adım adım izleyebiliyorlar. İstenmeyen olayların yaşanması önlenebiliyor ve ailelerin çocukları için riskli gördükleri durumlar için harekete geçme fırsatı oluyor. Telefon dinleme programı satın alan kişilerin en çok kullandıkları durumlardan biri de eş ya da sevgili takibi amaçlı oluyor. Bu sayede kafalarını kurcalayan sorulara kesin cevaplar alma şansları oluyor. Aldatılıyorlar mı ya da birlikte oldukları kişi kendilerini yeterince seviyor mu, tüm bunları kimsenin haberi olmadan öğrenebiliyorlar.

Casus yazılım birçok özellikle sahibine ulaşıyor. Telefon dinleme, casus fotoğraf kaydı, Whatsapp mesajlarına ulaşım, Facebook hareketlerine erişim, rehberi görüntüleme yetkisi, arama ve SMS dökümlerini görebilme ile ortam dinlemesi yapabilme gibi özellikler en çok istenen hizmetlerin başında geliyor. Üstelik tüm bu takip özellikleri uzaktan kontrol edilebiliyor.

WhatsApp chat