Monitor Minor

monitor minor satın al, monitor minor kurulumu

Monitor Minor

Monitor Minor Telefon Takip

Toplum olarak dünyadaki tüm insanların ortak kullanımları olan sosyal medya mecrası ve yaşanılan düzen bakımından gün geçtikçe merak, endişe, aldatılma şüphe gibi birçok olumsuz duygular ön plana çıkmış durumdadır. Bireysel ve kurumsal olarak düşünülen telefon takip programı Monitor Minor tarafından hızla yayılmakta, müşteri ihtiyaçlarının % 100’ünü kesinlikle karşılamaktadır. Telefon takip yazılım programlarının genel özelliği, bilgi kayıtlarının kontrol panellerinde saklanmasıdır. Tabi piyasada sunulan tüm casusluk programlarından bu özellikleri beklemek yanlış olur. Eğer böyle bir yazılımı yükleme düşünceniz varsa mutlaka araştırmalı ve profesyonel destek almalısınız. Piyasada sizler için özel sunulan casusluk yazılım programları kişisel verilerinizin korunmaması ve mobil cihazınıza saldırı gibi durumlar yaratabilir. Telefon takip programlarında dikkat etmeniz gereken en önemli özellik mutlaka kontrol panelinizin kişiye özel olması durumudur. Sadece size ait olan şifre ve kullanıcı adı ile birlikte takiplerinizi güvenli bir şekilde yapabilir, hayatınızda yer alan şüphe, kaygı, soru işaretlerine bir son verebilirsiniz.

Yoğun bir uygulama ve bildirimler nedeniyle telefonlarda gerçekleştirilen işlemlerin kayıtlarını telefonunuzda tutmak oldukça yer kaplayıcı ve zaman alıcıdır. Bu yüzden de telefon takip sistemi geliştirilmiş, müşteri ihtiyaçlarının tamamı karşılanmıştır. Monitor Minor  ile birlikte sosyal medya kayıtlarından telefon arama rehberine kadar her bir ayrıntı yazılımın yüklendiği telefondan sizin kontrol panel listenize otomatik kayıt olur. Siz de uzaktan gizli yönetici hesabınızla dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. İçinizdeki kuşkuların, şüphelerin, merakların son bulması için bu yazılımla beraber hayatınız değişecek. Monitor Minor ile telefon takip sistemleri anlık olarak panelinizde. Uzakta okuyan evlatlarınız, hastalarınız, personelleriniz, güvensiz eşleriniz için biçilmiş bir kaftan olan uygulama ile takipler daha kolay.

Telefonlara fiziksel bir şekilde yüklenen Monitor Minor telefon dinleme programı ile yazılım yüklenen cihazda programın kendini gizlemesi çok önemli bir avantajdır. Dinlenen kişi kesinlikle takip edildiğini fark etmez. Yazılım öyle bir dizayn edilmiştir ki dinlenen ve dinleyen için de artı özellikler barındırır. Dinlenen kişi dinlendiği asla fark etmez, telefonu takip eden kişi ise istediği özellikleri filtreleme uygulayarak dilediği uygulamayı takipte kalabilir. Siz de Monitor Minor sahibi olmak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz.

Monitor Minor ile Neler Yapılabilir?

Monitor Minor  ile bir telefon dinleme sisteminden beklediğinizden fazlasını hayatınıza taşıyabilirsiniz. % 100 müşteri memnuniyeti ile 10 yılı aşkın zamandır süren çalışma hayatımızda şeffaflık isteyenler için çalışmaya daha fazla özellikle karşınızda olmaya özen göstermekteyiz. Çünkü biliriz ki şeffaflık, bir insanın nefes alabilmesi için aklında hiçbir soru işareti, kuşkunun kalmaması için oldukça önemlidir. Ankara, İzmir ve İstanbul odaklı çalıştığımız ofislerimizin var olduğu illerden Türkiye’nin dört bir yanına hizmeti sunmaktayız. Hasta yakınları, güvensiz ilişkiler, çocukları uzakta okuyan aileler, şirket sahipleri takip etmek istedikleri kişilerin telefonlarına fiziksel bir şekilde yükleteceği  Monitor Minor  telefon dinleme programı ile daha az merak ve kuşku ile daha huzurlu bir hayat geçirecektir. Aklınız kalmayacağı, mesafelerin yakınlaşacağı, personellere güven aşılamayı hedefleyen sistemde casus yazılım firmalarından artı olarak gelişen ve değişen teknolojiye fazlasıyla ayak uydurarak  % 100 müşteri memnuniyetini örnek verebiliriz.

Sosyal Medya Takibi

Whatsapp, line, facebook, hangout, viber, Skype, e mail gibi günümüzde sosyal medya ağları fazlasıyla çoğalmış, her yeden sms ve arama durumlarını gerçekleştirebilmekteyiz. Telefona yükleyeceğimiz Monitor Minor yazılımı ile birlikte tüm sms kayıtlarını size sunulan kontrol panelinden rahatlıkla takip edebilir, tüm sosyal medya detaylarına yine size özel verilen kontrol panelinizden takipleri sağlayabilirsiniz.

Telefon Takip Etme Casus Yazılımı

Telefon Takip Etme

Telefon Dinleme

Telefon Dinleme Takip Program içeriği olarak da arama kayıtlarının takibinden, ortam sesi dinlemeye kadar birçok özelliği kendi bünyesinde barındırmaktadır. Takiplerin ötesinde geri dönüşleri kontrol etmek, şirket yöneticisiyseniz olmazsa olmaz bir özelliktir. Personellerle müşteri ilişkisini bilmek ona göre iş geliştirmek firmaya saygınlık katacaktır, iş takibini daha kolay hale getirecektir. Arama kayıt takibi, ses kaydetme özelliği, çağrı takibinin yapılması, telefon dinlemesi, ortam dinlemesi, kapalı dinleme gibi özelliklerle tüm dinleme işlemlerini gerçekleştirip, kayıt altına alan yazılımı size verilen kontrol panelinden dilediğiniz zaman istediğiniz yerde kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Kamera Takip

Şirketler özellikle araç verdikleri personellerinin işleri ile alakalı takip sisteminde Monitor Minor’un kamera takibi özelliğini sıklıkla kullanmaktadır. Personelin performansını artıcı ve iş güvenliğini de yüksek ölçüde kontrol altına alan sistemde yapılan kamera takibi il mesai saatlerinde nerede olduklarını bilebilir, personellerle aranızdaki ilişkiyi asla kuşkuya çevirmeden takip edebilirsiniz. Aynı zamanda bu program özelliğini birbirine güvensiz çiftler, hasta yakınları (özellikle Alzheimer), çocukları dışarı ilde okuyan aileler kullanmaktadır. Artık yollar daha az mesafeli, akıllar daha az soru işaretleri ile kaplı. Bu sayede iş gücü verimi daha artmakta ve refah içindeki insan sayısı da bununla birlikte daha fazla artış göstermektedir. Canlı fotoğraf çekimi ve canlı video kaydetme özelliğinin yer aldığı kamera takibi sisteminde, piyasada yer alan diğer casus yazılımları ayırım göstermektedir. Bu özellikle hem fiyat hem de kalite yönünden diğer telefon dinleme programlarına fark atmayı başaran MonitorMinor ile hayatınızı daha da şeffaf hale getirin.

Monitor Minor Fiyatları

1 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

199 ₺

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

3 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

349 TL

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 3 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

6 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

599 TL

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 6 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

12 Aylık Monitor Minor Lisansı (Key)

799 TL

Monitor Minor’un eşsiz özelliklerini 12 ay boyunca kullanabilirsiniz. Lisansınızın süresi bittikten sonra veya henüz bitmeden tekrar satın alma işlemi gerçekleştirerek yeni bir abonelik anahtarı (Aktivasyon key) alıp kontrol panelinize bunu ekleyerek  Monitor Minor’u kullanmaya devam edebilirsiniz.

Satın almak için www.monitorminor.gen.tr sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Monitor Minor Kurulumu

WhatsApp chat