Ortam Nasıl Dinlenir

Ortam Nasıl Dinlenir, Ortam Dinleme

Ortam Nasıl Dinlenir, Ortam Dinleme

Ortam Nasıl Dinlenir

Telefon takip yapmak isteyenlerin haberlerde duydukları bazı kelimeler eminiz dikkatini çekmiştir. Daha çok örgüt soruşturmalarında karşımıza çıkan ortam dinlemesi kelimesi birçok insan tarafından ilgiyle karşılanmakta ve bu konu araştırılmaktadır. Yalnızca emniyet birimlerinin mahkeme kararı ile yapabildikleri bu işlem telefon takip yapmak amacıyla bir casus yazılım sahibi olan herkes için oldukça kolay bir hale gelmiştir. Herhangi bir ek donanım maliyeti gerektirmeden yalnızca telefon üzerindeki mikrofonu sizin emrinize veren bir yazılım sayesinde uzaktan kontrolle takip imkânı ile oldukça kolay ve pratik bir şekilde ortam dinlemesi yapabileceksiniz. Telefon kapalıyken dahi casus yazılımın bulunduğu ortamdaki tüm sesleri sizin için kaydeder ve eğer isterseniz anlık olarak sizinle paylaşır.

Sizin adınıza casus telefon bu işleri hallederken telefon sahibinin bundan asla haberi olmaz. Bu programların en cezbedici özelliği de işte bu kimseye hissettirmeden, sessiz bir şekilde çalışıyor olmasıdır. Yerinde bir tabir olursa, karda yürür izini belli etmez. Maliyetsiz ve masrafsız bir seçenektir. Casus yazılım sayesinde ortam dinlemesi yapmak dışında görüşme dinlemeleri ve görüşme kaydetme gibi özelliklere de hâkim olabileceksiniz. Facebook, Whatsapp ve Viber gibi takip edilen kişinin akıllı cihazında yüklü olan üçüncü parti uygulamaların içeriklerine ve hareketlerine erişebileceksiniz. Tüm rehberi görüntüleyebileceksiniz. Aynı zamanda alınan ve gönderilen resim ve videolara erişebileceksiniz.

Casus yazılım ile telefon takip yapmak isteyenlerin tek yapmaları gereken takip etmek istedikleri kişinin akıllı telefonuna casus yazılımı yüklemek olacak. Bir kez yazılım yüklendikten sonra herhangi ek bir müdahaleye gerek kalmadan çalışmaya devam edecektir. Bu yazılım sayesinde bakmakla yükümlü olduğunuz çocuğunuzu, bakıma muhtaç aile büyüklerinizi ya da eşinizi ve sevgilinizi kolaylıkla takip edebilir, her hareketlerinden haberdar olabilirsiniz.

Ortam dinleme için kullanılacak telefon dinleme programları, farklı özelliklere sahip olsa da bunlar sadece Android sistemlerde çalışmaktadır. Bundan dolayı da kullanıcıların öncelikle bunu dikkate alması ve daha sonra buna göre hareket etmesi gerekiyor. Aksi durumda yapılacak işlemler sadece zaman kaybına neden olacaktır.

WhatsApp chat