Samsung Casus Telefon Dinleme Programı

Samsung Telefon Dinleme Casus Yazılım

Samsung Telefon Dinleme Casus Yazılım

Samsung Telefon Takip Casus Yazılım

Bir Güney Kore şirketi olan Samsung uzun yıllardır çeşitli elektronik ürünleri ile hayatımızda önemli bir yer kaplıyor. Yaklaşık olarak son 10 yıldır da ülkemizde telefon sektörünün lideri konumunda bulunuyor. Bundan dolayı birçok eş, dost, akraba ya da arkadaşımız bir Samsung akıllı telefon sahibi olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemini kullanan Samsung telefonlar, telefon takip yapmak isteyenler için de sorunsuz bir hizmet alınmasını sağlıyor.

Telefon takip programı sizin için kullanışlı çok sayıda özellik sunuyor. Bunlardan en önemlisi birçok kişinin tercih ettiği telefon dinleme imkânı. Bunun yanında görüşme kaydetme özelliği ile dilediğiniz görüşmenin kaydını almanız da mümkün. Herhangi bir ek masraf ya da ek donanım ihtiyacı gerektirmeyen casus yazılım sayesinde her telefonda bulunan GPS özelliği kullanılarak ayrıntılı konum takibi yapmak da çok kolay. Bu sayede anlık olarak mahalle, cadde ve sokak bazlı konum bilgilerine ulaşabilirsiniz. Facebook mesajlarını görüntülemeniz de mümkün olduğu kadar aynı zamanda da kolay. Bunun dışında günümüzün popüler uygulamalarından Whatsapp başta olmak üzere birçoğu üzerinden gönderilen ve alınan mesajları görebilirsiniz. Dilediğiniz zaman casus fotoğraf çekimi yapabilir, takip edilen telefon üzerindeki tüm fotoğraf ve videolara erişebilirsiniz. Ses kayıtlarını da dinleyebilirsiniz. Telefonda açılmış bulunan e posta adresi üzerindeki tüm ayrıntıları ve içerikleri de görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz yerden, istediğiniz zaman ortam dinlemesi yapabilirsiniz. Üstelik bunu yaparken takip ettiğiniz telefonun açık olmasına da gerek yok! Ek herhangi bir yazılım ve donanıma da ihtiyacınız olmaz. Telefonun standart donanımında bulunan mikrofon casus yazılım aracılığı ile sizin için çalışmaya başlar ve ortamdaki tüm sesleri eksiksiz olarak size iletir.

Telefon takip yapmak isteyen insanların bu işi yapmayı istemelerinde farklı amaçları vardır. Genellikle sorumlu ebeveynler çocuklarını yakından takip etmek ve herhangi bir kötü alışkanlık ile olumsuz durumun önüne geçmek amacıyla bu yola başvururlar. Onlar için de bu yazılımın en cezbedici özelliği, takibi hiç kimsenin fark etmemesidir. Çünkü özellikle de ergenlik çağındaki çocuklarını takip ediyorlarsa, bu takibin farkında olan çocuklar beklenmedik tepkiler verebilir; istenmeyen olaylar yaşanabilir. Onun dışında Alzheimer gibi unutkanlık tabanlı bir takım hastalıklarla mücadele halinde olan aile büyüklerinin takibi için de bu program kullanılabilir. İhanetten şüphelenen sadık bir sevgili için de biçilmiş kaftandır. Bu program ile kişi merak ettiği soruların yanıtlarını kesin olarak öğrenir ve aklındaki tüm şüpheleri temizler. Buna göre kendisine bir yol çizer. Bazı iş sahipleri de çalışanlarını takip etmek ve personel performans durumunu net olarak görebilmek için casus yazılım kullanımına başvurur.

WhatsApp chat