Telefon Dinleme ve Kaydetme

Telefon Dinleme ve Kaydetme

Telefon Dinleme ve Kaydetme

Telefon Dinleme ve Kaydetme

Telefon dinleme ve kaydetme ile telefon dinleme ve kaydetme her geçen gün kolaylaşıyor. Gelecekte nasıl bir hâl alacak öngörmek çok da kolay değil ama bugün bile teknolojide geldiğimiz nokta bunu uzaktan kontrol ile yapmamıza olanak sağlıyor. Edineceğiniz bir casus yazılım ile takip etmek istediğiniz kişinin akıllı telefonuna bu yazılımı yüklemeniz yeterli. Merak etmeyin, cihaz sahibi hiçbir şekilde telefonunda böyle bir yazılım olduğunu fark etmeyecek. Telefon fabrika ayarlarına döndürülmediği sürece çalışmaya devam edecektir.

Telefon dinleme ve kaydetme gibi önemli bir özelliğin yanı sıra ihtiyacınız olabilecek ya da talep edebileceğiniz birçok özellikle de casus telefon dinleme ile birlikte kolay bir kullanımla geliyor. Telefon takip ile ortam dinlemesi yapabilir, Whatsapp ya da Viber gibi uygulamalar üzerindeki işlemleri takip edebilir, ayrıntılı SMS ve arama kayıtlarına erişebilirsiniz. Bunun yanında telefona gelen ve telefondan giden tüm görüntüleri de aynı anda uzaktan kontrol ile görebilir ve yönetebilirsiniz. Edineceğiniz telefon takip programı uzaktaki cihazın kamerasını kendi kamerası, mikrofonunu da kendi mikrofonu olarak kullanır ve herhangi bir ek donanım maliyetinden sizi kurtarır.

Bakmakla yükümlü olduğunuz ve bakıma muhtaç durumda bir yakınınız olabilir ve siz her an onun yanında kalamıyorsunuzdur. Ergenlik çağındaki çocuğunuzun kimlerle arkadaşlık ettiğini ya da kimlerle neler konuştuğunu merak ediyor olabilirsiniz. Eşinizin veya sevgilinizin başrolünde olduğu bir ihanetten şüpheleniyorsunuz ama açık açık soramıyorsunuz. Eğer doğru değilse onu tamamen kaybetmekten korkuyorsunuz. Bu ve benzeri birçok durum yaşayabilirsiniz. Bu gibi durumlar için en kolay, en masrafsız çözüm bir casus yazılım olacak. Aynı zamanda işin sonunda gereksiz yere kimsenin kalbini kırmayacaksınız ve mutlu olan siz olacaksınız.

Casus yazılım özellikleri tam olarak bilindiğinde bahsedilen işlemlerin çok daha etkili bir şekilde yapıldığı görülecektir. İnsanların bu noktada bilmesi gereken ilk husus, gizliliktir. Bu yazılımlar tamamen gizli bir şekilde çalışır ve buna bağlı olarak insanlar, fark edilmeden görüşmelere erişim sağlar ve bunlardan istediklerinin kayıtlarını saklar, diğerlerini de siler.

WhatsApp chat