Telefon Görüşmelerini Dinleme ve Kaydetme

Telefon Görüşmelerini Dİnleme ve Kaydetme

Telefon Görüşmelerini Dİnleme ve Kaydetme

Telefon Görüşmelerini Dinleme ve Kaydetme

Casus yazılım kullanarak telefon takip etmenin en önemli amacı telefon dinleme sağlamaktır. Önceleri çok pahalı ve zor bir teknoloji olan konuşma dinleme ve görüşme kaydetme teknolojisi, yazılımların gelişmesi sonucu artık herkesin akıllı telefonları aracılığı ile dahi yapabilecekleri bir işlem haline gelmiştir. Herhangi bir ek donanım ve maliyet gerektirmeden bu işlemi gerçekleştirebilmek için yapmanız gereken, sadece birkaç dokunuş ile takip etmek istediğiniz kişinin akıllı telefonuna yükleyebileceğiniz bir casus yazılım edinmek olacak.

İnsanlar, özellikle de kadınlar yakın arkadaşları ile en özellerini paylaşırlar. Bu paylaşımlar da çoğu zaman telefon üzerinden sağlanan sesli görüşmelerle yapılır. Zaman zaman uzun saatler konuşulur ve bu konuşmalarda kimsenin duymasının istenmediği konuşmalar yapılabilir. İşte telefon takip yapmak isteyenlerin de öğrenmek istedikleri tam olarak bu konuşmalardır. Yükleyecekleri casus yazılım sayesinde bu konuşmaları anlık olarak dinleyebilecekleri gibi konuşmanın yapıldığı anda müsait değillerse bile görüşme kaydetme ile bu görüşmeleri kaydedebilir ve sonrasında dinleyebilirler. Uzaktan kontrolle takip imkânı sayesinde hiçbir teknik bilgi sahibi olmadan kolay bir arayüz erişimi ile kolaylıkla tüm takipleri yapabilir ve yönetebilirler.

Casus yazılım ile telefon takip yapmak isteyenler sesli ve görüşme kaydetme ve dinleme dışında birçok farklı işlevi de kolaylıkla gerçekleştirebilirler. Ayrıntılı olarak tüm arama ve SMS kayıtları ile Whatsapp, Viber, Facebook hareketlerine erişim sağlayabilecekler. Telefon kapalıyken dahi ortam dinlemesi yapabilecekler ve mahalle, cadde ve sokak detaylarına kadar anlık olarak konum bilgilerine erişebilecekler. Takip ettikleri kişinin kendisinin takip edildiğinden haberinin olmaması ve hiçbir şekilde bu durumun farkına varamaması da bir casus telefon sahibi olmayı çekici kılan etkenlerden. Aynı zamanda diğer seçeneklere göre çok daha güvenli ve ekonomik bir çözüm olarak karşımıza çıkan casus yazılım ile görüşme kaydetme her kesimden insan için ideal bir seçenek olarak karşımızda duruyor.

Görüşmeler kaydedildiği gibi anlık yani canlı olarak da dinleme yapılabilir. Bunun için tercih edilen yazılımın  anlık veri aktarım hızının yüksek olması önemlidir.

WhatsApp chat