Uzaktan Kontrolle Kaydetme

Uzaktan Kontrolle Kaydetme

Uzaktan Kontrolle Kaydetme

Uzaktan Kontrolle Kaydetme

Telefon dinleme uzun bir süredir hayatımızda olan bir kavram. Klasik yöntemlere bakıldığı zaman genellikle ya sadece sesli görüşmelerin kaydedildiğini ya da böcek olarak tabir edilen bir cihazla ortam dinlemesi yapıldığına şahit oluruz. Gelişmiş yöntemler ve günümüzdeki yazılım teknolojisi ile ek herhangi bir maliyet olmadan hepsini ve daha fazlasını üstelik daha pratik şekilde gerçekleştirmek mümkün. Dinlemek istediğiniz kişinin cep telefonuna yükleyeceğiniz bir casus yazılım, o telefonu bir casus telefon haline getiriyor ve telefon kapalı olsa dahi ortam dinlemesi yapabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca bir şekilde telefon fabrika ayarlarına dönse dahi yazılım silinmiyor ve telefon takip devam ediyor.

Casus yazılım sayesinde sesli telefon görüşmelerinin dinlemesini ve kaydını yapmanın yanı sıra ortam dinlemesi de yapmanız çok kolay. Bunun dışında Whatsapp ve Viber gibi uygulamalar da dâhil olmak üzere o telefon ile gerçekleştirilen tüm sesli, yazılı ya da görüntülü görüşmelere ve içeriklere ulaşmanız çok kolay. Bu işlemleri siz uzaktan kontrol ederken telefon sahibinin takip edildiğinin farkında olmaması da bu yazılımı daha cazip kılıyor. Uzaktan kontrolle kaydetme ve uzaktan kontrolle takip sayesinde iş yerinde, evinizde ya da herhangi bir kafede olmanız fark etmez. Yalnızca telefon takip programı istediğiniz akıllı telefonda yüklenmiş olsun, yeter.

Uzaktan kontrol edebileceğiniz başka özellikler de casus yazılım ile mümkün olduğu kadar kolay da aynı zamanda. Tüm görüşme kayıtlarının yanında telefonun galerisine de ulaşmanız mümkün. Aynı zamanda anlık konum bilgilerini de uzaktaki telefonun GPS özelliğini kullanarak noktasal olarak size iletir. Yazılımın bir diğer artısı da herhangi bir ek işlem gerektirmeden sadece birkaç dokunuş sayesinde istediğiniz ayarlamalarla birlikte kurulumunun yapılabiliyor olması. Maliyetsiz ve masrafsız olması da casus yazılım için önemli bir çekim nedeni oluşturuyor.

Casus program içerisinde bulunan özel kodlar sayesinde farklı işlemleri uzaktan yapabilmektedir. Panel üzerinden sağlanan kontrol, farklı işlemlerin internet üzerinden uzaktan rahatlıkla yapılmasını sağlıyor. Bu da insanlar için hayati önemde olan sorunların çözülmesine neden olmaktadır.

WhatsApp chat