Viber Mesaj Takibi

Viber Dinleme ve Kaydetme Programı

Viber Dinleme ve Kaydetme Programı

Viber Mesaj Takibi

Günümüzde Türkiye’deki kullanıcılar arasında Whatsapp gibi mesajlaşma uygulamalarına göre biraz daha arka planda kalsa da Viber’in de kendine has ve sadık bir kullanıcı kitlesi vardır.

Telefon takip yapmak isteyenler için en masrafsız ve en kolay yöntem bir casus yazılım kullanarak bu işlemleri gerçekleştirmektir. Her ne kadar maliyetsiz bir çözüm olsa da edinilecek bir casus yazılımda da aranan bir takım özellikler bulunmaktadır. Bunların başına güvenilirlik gelmektedir. Öyle ki, benzer isimlerle pazarlanan bazı yazılımlar kullanıcılar için kâbusa dönüşebilmektedir ve kullanıcıların kişisel bilgilerini ele geçirebilmektedir. Güvenilir olma şartı sağlandıktan sonra ikinci adımda ise olabildiğince fazla veriye erişim olanağı bulunması tercih edilmektedir. Her ne kadar geri planda da olsa Viber ya da Line gibi bir takım uygulamalar için de ayrıntılı erişim sunabiliyor olmak, o Viber takip programı için önemli bir tercih sebebi olmaktadır. Öyle ki zaman zaman birçok kullanıcı için Viber mesaj takibi hayati önem arz edebilmektedir.

Sizin adınıza usta bir dedektif gibi çalışan, sözünüzden çıkmayan ve her ayrıntıyı takip ettiği kişiye hiçbir şekilde hissettirmeden size ulaştıran bir casus telefon sahibi olarak Viber mesaj takibi dışında birçok farklı özelliği de kullanma şansına ulaşacaksınız. Takip ettiğiniz telefonda Viber izleme, GPS ile konum bulma, tüm SMS ve arama kayıtlarına ulaşma gibi seçeneklere sahip olacaksınız. Ayrıca Whatsapp, Line, Facebook gibi uygulamalar üzerinde gerçekleştirilen tüm işlemleri de ayrıntılı olarak inceleyebileceksiniz. Telefon kapalıyken dahi birkaç dokunuş ile ortam dinlemesi yapabileceksiniz. Aynı zamanda görüşmeleri de anlık olarak dinleyebileceksiniz. Takip ettiğiniz telefon üzerindeki rehbere de ulaşabilecek, o telefonda hangi numara nasıl kaydedilmiş görebileceksiniz. Skype uygulaması üzerindeki mesajları da günleri ve saatleri ile birlikte görüntüleyebileceksiniz.

Viber mesaj takibi ile insanlar sevdiklerini anlık olarak izleme imkanı bulmaktadır. Özellikle söz konusu yazılımın herkes tarafından tam olarak bilmemesi, böyle bir sonucun oluşmasına neden oluyor. Buradan yapılan en özel görüşmeler tespit edilmekte ve insanlar böylece istedikleri bilgileri elde etmektedir.

WhatsApp chat