Line İzleme ve Takip Programı

Line İzleme Line Takip

Line İzleme Line Takip

Line İzleme ve Takip Programı

Line uygulaması, Whatsapp gibi uygulamalar için önemli bir alternatif olarak 2011 yılında piyasaya sürülmüştür. Japonlara tarafından geliştirilen Line, Whatsapp kadar popüler olmadığı için bazı kimseler tarafından gizli sayılabilecek görüşmelerinde kullanılabilmektedir. Whatsapp ya da Facebook’tan konuşmak sakıncalı görülebilmektedir. Çünkü bu uygulamalar herkes tarafından bilinmekte ve aktif olarak kullanılmaktadır. Dolayısıyla bu uygulamaları takip etmek için daha çok seçenek bulunmaktadır. Ancak Line gibi uygulamalar ülkemizde oldukça az sayıda insan tarafından kullanıldığı için bu uygulamayı takip etmek üzere yazılımcılar yeterli performansı göstermemişler ve bunun yerine daha popüler uygulamalara yönelmişlerdir. Eğer sizin de telefon takip yapmak istediğiniz kişinin akıllı telefonunda Line uygulaması yüklü ise siz de aynı zamanda Line Takip Programı olarak hizmet verebilecek bir casus yazılım edinmelisiniz.

Casus yazılım edinmek birçok kişi için oldukça mantıklı görülmektedir. Sıradan akıllı telefonları bir casus telefon haline getiren bu tip yazılımlar hem kullanıcısına beklenen performansı göstermektedir, hem de alternatiflerine göre oldukça maliyetsiz ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Ailenizden ya da arkadaşlarınızdan herhangi birini takip etmek isteyenlere kolay bir yolla istediklerini veren Line Takip Programı sayesinde birçok farklı bilgiye erişmeniz de mümkün. Üstelik siz bunları yaparken takip edilen kişi her şeyden habersiz rutin hayatını yaşıyor olacak! Casus yazılım sayesinde tüm SMS ve arama kayıtlarını ayrıntılı olarak takip edebilirken, rehbere ve galeriye de sınırsız erişim hakkına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda ortam dinlemesi de yapabilir, sesli görüşmeleri dinleyebilir ve görüşme kaydı yapabilirsiniz. Mahalle, cadde ve sokak bazlı olarak konum bilgilerini de telefonlardaki GPS özelliğini kullanarak, herhangi bir ek donanım ve maliyet gerektirmeden takip edebilirsiniz. Whatsapp, Viber, Facebook gibi uygulamaları da tüm ayrıntıları ile inceliyor olacaksınız.

Line izleme programı kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Hiç şüphesiz bunların başında gizlilik gelmektedir. Eğer bu işlemler gizli bir şekilde yapılırsa, hedef kişi durumdan şüphelenmeyecek ve bu da uzun süre dinlemelerin devam etmesine neden olacaktır.

WhatsApp chat