Casus Yazılım

Casus Yazılım, Casus Telefon

Casus Yazılım, Casus Telefon

Casus Yazılım

Casus yazılım, casus telefon yazılımları ve telefon takip sistemleri konusunda yıllarını veren değerli ve başarılı yazılım firması içinde yer almaktadır. Gelişmiş özelliklerle her geçen gün kendini yenileyen casus yazılım, 10 yılı aşkın zamandır siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir. Hem kuruluşta hem de kullanımda kolaylıklar sağladığımızdan dolayı oldukça yoğun tercih edilmekteyiz. Ürün satış sonrası müşteri desteğine devam ettiğimiz gerçeği ise müşterilerimizin firma ile arasındaki bağı sıcak tutmaktadır. Casus yazılım isteyen kişilerin ilk ve tek tercihi olduğumuzdan da gurur duymaktayız.

Casus yazılımın tüm detay özelliklerinden faydalanmak istersek eğer öncelikle casus telefon ve ya yazılımı satın almanız gerekmektedir. Casus yazılımı kullanabilmek için size sunulan bir kontrol panel sistemi yer almaktadır. Size verilen kullanıcı adı ve sizin oluşturduğunuz şifre ile giriş yaparak uzaktan kontrol bağlantısını ele alabilirsiniz. Kurulum gerçekleştikten sonra casus yazılım telefonda kendini gizlemektedir. Bu da yazılımın en büyük avantajıdır.

Casus yazılım herhangi bir virüs programı tarafından algılanmadığından o anlamda gayet güvenlidir. Casus yazılımın yüklü olduğu telefonun sahibi telefonun fabrika ayarlarına gitse dahi yazılım silinmemektedir. Ancak kim kurduysa o kişi kaldırabilir. O anlamda da güvenlik seviyesini en üstü sıralara çekmiş durumdayız.

Casus yazılımla tüm aranmalar, mesajlar, sosyal medya takibi yapılabilir. İnternet üzerinden işlevlik gösteren programla dünyanın neresinde olursanız olun fark etmez, takibi her yerden size özel sunulan uzaktan kontrol bağlantı paneli ile yapabilirsiniz. Kurulum kolay olduğu gibi kullanımı da gayet basittir. İçinizdeki kuşkunun gitmesi için harika bir yöntem olan casus yazılımla piyasadaki diğer güvensiz yazılımlardan açık ara önde olan farkımızı anlayacaksınız. Güvenle firmamıza ulaşabilir, telefon takip programı satın alma ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.