Casus Yazılım

Casus Yazılım, Casus Telefon

Casus Yazılım, Casus Telefon

Casus Yazılım

Casus yazılım, casus telefon yazılımları ve telefon takip sistemleri konusunda yıllarını veren değerli ve başarılı yazılım firması içinde yer almaktadır. Gelişmiş özelliklerle her geçen gün kendini yenileyen casus yazılım, 10 yılı aşkın zamandır siz değerli müşterilerine hizmet etmektedir. Hem kuruluşta hem de kullanımda kolaylıklar sağladığımızdan dolayı oldukça yoğun tercih edilmekteyiz. Ürün satış sonrası müşteri desteğine devam ettiğimiz gerçeği ise müşterilerimizin firma ile arasındaki bağı sıcak tutmaktadır. Casus yazılım isteyen kişilerin ilk ve tek tercihi olduğumuzdan da gurur duymaktayız.

Casus yazılımın tüm detay özelliklerinden faydalanmak istersek eğer öncelikle casus telefon ve ya yazılımı satın almanız gerekmektedir. Casus yazılımı kullanabilmek için size sunulan bir kontrol panel sistemi yer almaktadır. Size verilen kullanıcı adı ve sizin oluşturduğunuz şifre ile giriş yaparak uzaktan kontrol bağlantısını ele alabilirsiniz. Kurulum gerçekleştikten sonra casus yazılım telefonda kendini gizlemektedir. Bu da yazılımın en büyük avantajıdır.

Casus yazılım herhangi bir virüs programı tarafından algılanmadığından o anlamda gayet güvenlidir. Casus yazılımın yüklü olduğu telefonun sahibi telefonun fabrika ayarlarına gitse dahi yazılım silinmemektedir. Ancak kim kurduysa o kişi kaldırabilir. O anlamda da güvenlik seviyesini en üstü sıralara çekmiş durumdayız.

Casus yazılımla tüm aranmalar, mesajlar, sosyal medya takibi yapılabilir. İnternet üzerinden işlevlik gösteren programla dünyanın neresinde olursanız olun fark etmez, takibi her yerden size özel sunulan uzaktan kontrol bağlantı paneli ile yapabilirsiniz. Kurulum kolay olduğu gibi kullanımı da gayet basittir. İçinizdeki kuşkunun gitmesi için harika bir yöntem olan casus yazılımla piyasadaki diğer güvensiz yazılımlardan açık ara önde olan farkımızı anlayacaksınız. Güvenle firmamıza ulaşabilir, telefon takip programı satın alma ile ilgili tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Casus yazılım tarafından yerine getirilen işlevlerden bazıları genel olarak yukarıda yer almaktadır. Söz konusu işlevlerin son derece önemli olmasından dolayı insanların bu yazılıma olan ilgisi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bundan dolayı da kullanacak olan kişiler casus program fiyatları hakkında araştırmalar yapmaktadır.

Casus program kullanmak isteyen kişilerin ödemesi gereken miktar hakkında net bir rakamın telaffuz edilmesi neredeyse imkansızdır. Çünkü söz konusu yazılım her ne kadar tek bir isim ile anılsa da bunların kendi içinde farklı türleri vardır. Buna bağlı olarak da kişilerin öncelikle hangi yazılımı kullanacaklarına karar vermesi gerekiyor. Farklılık gösteren özellikler, bazen dinleme yapılacak kişi sayısı, bazen veri aktarım hızı, bazen de daha farklı hususlar olabilmektedir. Bundan dolayı da kullanıcıların yapacakları seçimleri, kendi ihtiyaçlarına göre yapması gerekmektedir.

Casus yazılım konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise lisans olup kullanıcıların aldıkları yazılımında lisans olduğundan emin olmaları gerekir. Böylece beklentileri tam olarak karşılanacaktır.

Casus Yazılım Kurulumu

Casus Yazılım Fiyatları

Casus yazılım fiyatları, paket özelliklerine ve süre tercihinize göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde satışı yapılan dünyanın en kaliteli casus yazılımı SPY Kontrol fiyatları 250 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgiyi menüde ücretlendirme kısmından görebilirsiniz.

Casus Yazılım Özellikleri

SMS Mesaj Takip

Ortam Kamerası

Messenger Takip

Telefon Görüşme Takip

İnternet Geçmişi Takip

Ekran Takip

Sosyal Medya Takibi

Yüklü Uygulama Takip

WhatsApp chat