Telefon Dinleme

telefon dinleme programı-telefon takip programı

telefon dinleme, telefon dinleme programı

Telefon Dinleme

Telefon dinleme programları 2 yöntemle çalışır. İlki konferans özelliğiyle birlikte konuşurken 3. Kişi olarak sizi de araya alır, neler konuşulduğunu net olarak duyabilme özelliği aktive edilmiş olur. 2. Özellik ise tüm görüşmelerin gizli kayıt olarak tutulması ve size ses dosyası olarak gönderilmesi yöntemidir. Sizin belirttiğiniz mail adresine ya da uzaktan bağlantı sayesinde oluşturduğunuz kontrol paneline otomatik olarak gönderilir. İki seçenekten bir tanesini seçerek takip sistemini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Artık kilometreler çok yakın oluyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, takip etmek istediğiniz kişiyi dilediğiniz zaman kiminle konuşuyor, kiminle mesajlaşıyor takip edebileceksiniz. Kurulum, kullanım gibi sorularda 7 / 24 hizmet veren müşteri temsilcisi arkadaşlarımızı arayabilir, aklınıza takılan herhangi bir soruyu da sorabilirsiniz.

Telefon dinleme sisteminde programları destekleyen işletim sistemleri olan IOS Apple ve Android işletim sistemi ile tüm akıllı cihazlara kolaylıkla fiziksel olarak casus yazılım telefon takip sistemi yüklenebilmektedir. Sizin de herhangi bir güvensizliğiniz, kuşkunuz varsa, konum bilgisini merak ettiğiniz, kiminle aramalar yapıyor diye kuşkulandığınız kişilere bu yöntemle daha da yakın olabilirsiniz. Kuşkunun ve şüphenin içinizi kemirmesine izin vermeyin.

Detaylı bilgi ve ayrıntılı sorularınız için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Telefon dinleme programı ile hayatınızın daha pürüzsüz ve net olacağını da aklınızdan çıkarmayın. Bizden alacağınız ürünün de ömür boyu garantisini vermekle beraber sitemizde asla Çin yazılım veya illegal bir ürünün satılmadığının da önemle belirtmek isteriz.

Güvenle, kaliteyle, müşteri memnuniyeti, müşteri düşünceleriyle yolumuza devam ettiğimiz gerçeğini on yıldır sürdürmekteyiz. Nice güzel zamanları sizlerin olumlu geri dönüşleri ile de yaşayacağımızı biliyoruz. İletişim bölümünden bize ulaşın, casus yazılımla ilgili aklınızdaki tüm detay sorular cevap bulsun.

Telefon dinleme yapılırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bir diğeri ise gizlilik olup, ilgili yazılımların kullanımının hemen her aşamasında buna azami ölçüde dikkat edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde insanlar telefonlarının birisi tarafından dinlendiğini fark edecektir. Bu da kişilerin ya telefonlarını tamamen değiştirmesine ya da format atarak telefon dinleme yazılımının silmelerine neden olacaktır. Söz konusu durumlardan hangisi yaşanırsa yaşansın, telefonların dinlenmesi sekteye uğrayacak ve böylece insanların beklentileri karşılanmamış olacaktır.

Telefon dinleme yapacak olan kişilerin beklentilerinin tam olarak karşılanması için yazılımlarda otomatik kayıt özelliği bulunmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere kişiler bunları kullandıklarında panel üzerinden otomatik kayıt özelliği açılmaktadır. Bu noktadan sonra ise yapılan bütün görüşmeler kayıt altına alınıyor. Kişiler panel üzerinden bunlara ulaşabilmektedir. Dolayısıyla da dinleme yapılırken panelin başında olunması gibi bir zorunluluk yoktur.

Yapılan kayıtlara daha sonra rahatlıkla ulaşılmaktadır. Kişiler bunlar arasından istediklerini silerken, istediklerini de saklayabilmektedir. Kayıtların saklanabilme durumu, kayıtların daha sonra farklı bir amaç için kullanılmasını mümkün hale getirmektedir.

Telefon Dinleme Kurulumu

Telefon Dinleme Fiyatları

Telefon dinleme fiyatları, paket özelliklerine ve süre tercihinize göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde satışı yapılan dünyanın en kaliteli telefon takip programı SPY Kontrol fiyatları 250 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgiyi menüde ücretlendirme kısmından görebilirsiniz.

Telefon Dinleme Özellikleri

SMS Mesaj Takip

Ortam Kamerası

Messenger Takip

Telefon Görüşme Takip

İnternet Geçmişi Takip

Ekran Takip

Sosyal Medya Takibi

Yüklü Uygulama Takip

WhatsApp chat