Telefon Dinleme

telefon dinleme programı-telefon takip programı

telefon dinleme, telefon dinleme programı

Telefon Dinleme

Telefon dinleme programları 2 yöntemle çalışır. İlki konferans özelliğiyle birlikte konuşurken 3. Kişi olarak sizi de araya alır, neler konuşulduğunu net olarak duyabilme özelliği aktive edilmiş olur. 2. Özellik ise tüm görüşmelerin gizli kayıt olarak tutulması ve size ses dosyası olarak gönderilmesi yöntemidir. Sizin belirttiğiniz mail adresine ya da uzaktan bağlantı sayesinde oluşturduğunuz kontrol paneline otomatik olarak gönderilir. İki seçenekten bir tanesini seçerek takip sistemini dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Artık kilometreler çok yakın oluyor. Dünyanın neresinde olursanız olun, takip etmek istediğiniz kişiyi dilediğiniz zaman kiminle konuşuyor, kiminle mesajlaşıyor takip edebileceksiniz. Kurulum, kullanım gibi sorularda 7 / 24 hizmet veren müşteri temsilcisi arkadaşlarımızı arayabilir, aklınıza takılan herhangi bir soruyu da sorabilirsiniz.

Telefon dinleme sisteminde programları destekleyen işletim sistemleri olan IOS Apple ve Android işletim sistemi ile tüm akıllı cihazlara kolaylıkla fiziksel olarak casus yazılım telefon takip sistemi yüklenebilmektedir. Sizin de herhangi bir güvensizliğiniz, kuşkunuz varsa, konum bilgisini merak ettiğiniz, kiminle aramalar yapıyor diye kuşkulandığınız kişilere bu yöntemle daha da yakın olabilirsiniz. Kuşkunun ve şüphenin içinizi kemirmesine izin vermeyin.

Detaylı bilgi ve ayrıntılı sorularınız için müşteri temsilcisi arkadaşlarımız ile bağlantıya geçebilirsiniz. Telefon dinleme programı ile hayatınızın daha pürüzsüz ve net olacağını da aklınızdan çıkarmayın. Bizden alacağınız ürünün de ömür boyu garantisini vermekle beraber sitemizde asla Çin yazılım veya illegal bir ürünün satılmadığının da önemle belirtmek isteriz.

Güvenle, kaliteyle, müşteri memnuniyeti, müşteri düşünceleriyle yolumuza devam ettiğimiz gerçeğini on yıldır sürdürmekteyiz. Nice güzel zamanları sizlerin olumlu geri dönüşleri ile de yaşayacağımızı biliyoruz. İletişim bölümünden bize ulaşın, casus yazılımla ilgili aklınızdaki tüm detay sorular cevap bulsun.