Telefon Dinleme Programları

Telefon Dinleme Programları

Telefon Dinleme Programları

Telefon Dinleme Programları

Telefon dinleme programları ile söyleyebileceğimiz en önemli ayrıntı, yüklenen telefonda kendini gizleme özelliğine sahip olması. Aynı zamanda da cihaza uzaktan kontrol paneli ile tamamen etkin olmak, yazılımın bir diğer en önemli özelliğidir. Aklınızda olan tüm soru işaretlerini iletişim bölümündeki numaralardan bizi arayarak giderebilirsiniz, casus yazılımın ne kadar özel bir program olduğunu kullandıkça daha iyi anlayacaksınız.

10 yılı aşkın zamandır casus yazılımla birlikte telefon takip programlarında piyasada var olduğumuz gerçeği, siz değerli müşterilerimiz sayesinde daha da ileriye gitmektedir. Firmamızdan satın aldığınız ya da sizin getirdiğiniz tüm işletim sistemli akıllı cihazlara casus yazılım fiziksel olarak yüklenebilmektedir. Telefon dinleme programlarından olan casus yazılımla birlikte artık çok daha kolay hayatlar ve çok daha şeffaf yaşamlar…

Telefon dinleme programları ile hastalarınızı, il dışında okuyan çocuklarınızı, kuşku duyduğunuz veya aldatıldığınızı hissettiğiniz sevgilinizi, eşinizi kolaylıkla takip edebilir, içinizdeki tüm kuşku ve şüphe duygusundan arınabilirsiniz. Casus telefonla uzaktan bağlantı kurarak telefon takip işini yapabilirsiniz. Casus yazılımla tüm telefona hâkimiyet kurabilirsiniz. Telefon görüşmelerini dinleyebilir, mesajları okuyabilir, sosyal medyaları takip edebilir, ortamın fotoğrafını ve videosunu çekebilirsiniz. Programın en büyük avantajı ise kullanıcının casus yazılımı asla fark etmemesidir. Telefon dinleme programları içinde yer alan casus telefonda kendini gizler. Ayrıca kullanıcı aksi bir durum hissedip, fabrika ayarlarına geri dönse dahi, program silinmez. Bu telefon takip programı ancak yükleyen kişinin kaldırması sonucunda silinebilir.

Firmamıza ulaşarak casus yazılımla ilgili tüm detaylara ulaşabilir, satın alma işlemlerinizi ofisimize gelerek fiziksel yüklenebilen casus programlarla birlikte yapabilirsiniz.