Telefon Takip Etme

Telefon Takip Etme Casus Yazılımı

Telefon Takip Etme

Telefon Takip Etme

Casus yazılım denince akla gelen tüm tabuları yıkıp teknolojinin gelişmesiyle birlikte özelliklere özellik katmayı 10 yıl hizmet verdiğimiz bu sektörde kalmayı başardık. Türkiye’nin dört bir yanından var olan referanslarımızla birlikte uzman ve profesyonel kişilerce yazılımını tamamladığımız programla istenilenin üstünde işler yapmayı başarmış bulunmaktayız. 10 yılı geçkin süredir hizmette var olmayı başaran öncü firmamız, ülkemizde telefon dinleme programınısatmayı en iyi hizmetle kanıtlamıştır. Sitemizin iletişim bölümünden yazılımla alakalı her konuda soru ve görüşlerini bildirebilirsiniz. Günün her saatinde müşterilerimize destek vermekten kaçınmayan profesyonel ekibimizle bu yolda yürümekten gurur duymaktayız.

Casus yazılımda yer alan telefon takip etme özellik bölümü, facebook, telefon mesajı ve diğer sosyal medya mesajlarınızdan gelen her bir ayrıntıyı kayıt altına alınması ile takdiri kazanmıştır. Müşterilerimizin istediğinizden daha fazlasını sunmuş olduğumuz yazılımla birlikte mesaj içerikli tüm uygulamaların takibini kolaylıkla kontrol panelinden uzaktan gizli yönetici özelliği ile yapabilmektesiniz.

Kontrol panellerinin kullanışlı oluşu, uzaktan bağlanabilme özelliği, arama kayırlarının, ortam seslerinin ses dosyası şeklinde kayıt olması ile kontrol panelinden her ayrıntıya ulaşabiliyor olmak harika bir özelliktir. İnternette ücretsiz olarak telefon dinleme programcılığı adı altında satılan çoğu ürüne güvenmememizi tavsiye ederiz. Bu ciddi bir hizmettir ve uzman olmayan kişilerin sırf kişisel verilerinizi kullanmak ya da cihazınıza virüs geçirmek için üretilen yazılımlarla çalışmak sizin açınızdan ciddi bir zaman kaybıdır. Bu yüzden telefon takip etme durumu, profesyonel hizmet veren şirketleri iyi araştırmalı, takip edeceğim diye bir sistem almaya çalışırken takip altında olmak hiç hoş olmayan sorunlara neden olabilir.

Cihazda kendini gizleme özelliği ile büyüleyen casus yazılımla şeffaf hayatlara merhaba demek için daha fazla bekleme yapmanıza gerek kalmıyor. İnternette kötü amaçlı kişiler tarafından cüzi fiyatla üretilen yazılımlara inat uygun fiyat seçeneklerimizle sizlere tam destek bir casus yazılım sunmak için bekliyoruz.

Eksiksiz bir şekilde yapılantelefon takip etme ile tüm konuşmaları kaydeden sistemle güvensizlik sorunu ortadan kalkacak artık her şey daha şeffaf bir hal alacaktır. Bir insanın güven sorunu varsa yaşamasına nefes almasına neden olan kuşku ile birleşince yaşamın ne kadar zor olduğunu tahmin edebilmekteyiz. Bu yüzden manevi yönü büyük olan kodladığımız bu yazılımla daha rahat uyku uyuyabilecek, olumsuz bir durumda anında müdahale durumu ile olaylara dâhil olabileceksiniz.

Telefon Takip Etme Kurulumu

Telefon Takip Etme Fiyatları

Telefon Takip Etme fiyatları, paket özelliklerine ve süre tercihinize göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde satışı yapılan dünyanın en kaliteli telefon takip programı SPY Kontrol fiyatları 250 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir. Fiyatlarla ilgili detaylı bilgiyi menüde ücretlendirme kısmından görebilirsiniz.

Telefon Takip Etme Özellikleri

SMS Mesaj Takip

Ortam Kamerası

Messenger Takip

Telefon Görüşme Takip

İnternet Geçmişi Takip

Ekran Takip

Sosyal Medya Takibi

Yüklü Uygulama Takip

WhatsApp chat