Ortam Dinleme ve Mikrofonu Kaydetme

Ortam Dinleme Mikrofon Kaydetme

Ortam Dinleme Mikrofon Kaydetme

Ortam Dinleme ve Mikrofonu Kaydetme

Ortam dinleme her zaman yapmak istediklerimiz arasında yer almıştır. Telefon takip ve mikrofonu kaydetme işlemleri de aynı şekilde isteklerimizden bazılarıdır. Ama kimi zaman cesaret edemediğimizden dolayı, kimi zaman da bunu yapacak uygun araç, gereç ve yazılımları bulamadığımızdan dolayı bunu yapmayı erteleriz veya yapmaktan vazgeçeriz. Yine çoğu zaman sevdiklerimizin bizim yanımızda olmadıkları zamanlarda kimlerle, neler konuştuğunu bilmek isteriz. Bizim hakkımızda neler düşünüyorlar ve neler konuşuyorlar haberimiz olsa ne iyi olurdu diye içimizden geçirdiğimiz olmuştur mutlaka.

Casus yazılım ile mikrofonu kaydetme artık çok kolay. Bu sayede telefon kapalıyken dahi mikrofon kaydını yapabilecek ve buna bağlı olarak da telefon çevresindeki tüm konuşmaları kaydederek sizin uzaktan kontrolle kaydetme yapmanıza olanak sağlayacak. Erişiminiz olacak panel aracılığı ile bir kez casus yazılım takibi yapılmak istenen kişinin akıllı cihazına yüklendikten sonra bir daha yakınına dahi yaklaşmanıza gerek yok.

Eski Amerikan filmlerinde insanlar şüphe duydukları birini takip ettirmek için dedektif tutarlar ve avuç dolusu paralar öderler. Sonuç alabilmek için aylarca beklerler bazen ama yine de istedikleri kadar ayrıntılı bir rapor alamayabilirler. Casus yazılım sizin için etkili ve masrafsız bir çözüm sunuyor. Yalnızca bir kez bir casus yazılım edindikten ve istediğimiz kişinin cep telefonuna yükledikten sonra herhangi bir ücret gerektirmeden sizin için çalışan sadık bir casus telefon sahibi oluyorsunuz. Bu yazılım sizin için o kadar sadık bir çalışan olacak ki, herhangi bir sebeple takibi yapılan cihaz fabrika ayarlarına döndürülmüş olsa dahi telefonu terk etmiyor ve çalışmaya devam ediyor. Üstelik görüşme ve ses kayıtlarının yanı sıra galeriye ve uygulamalara da fark ettirmeden erişim imkânınız bulunuyor. Mahalle, cadde ve sokak bazlı olarak telefonun GPS özelliği aracılığı ile konum bilgisine de oldukça kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz.

Ortam dinleme sayesinde elde edilen bilgiler çok daha kapsamlı olabilmektedir. Bundan dolayı da insanların farklı sorunlarının bu yol ile çözüleceğinin bilinmesi gerekir. İnsanlar telefonda konuşamadıklarını yüz yüze daha rahat ifade eder ve ortam dinleme ile bunların tamamı tespit edilebilir.

WhatsApp chat