Telefon Görüşmesi Dinleme ve Kaydetme

Telefon Görüşmesi Dinleme ve Kaydetme Telefon konuşması Dinleme

Telefon Görüşmesi Dinleme ve Kaydetme

Telefon Görüşmesi Dinleme ve Kaydetme

Özellikle kadınlar, yeri geldiğinde saatlerce telefon ile görüşebilirler. Bu uzun görüşmeler sırasında birçok sır da meydana dökülür ve konuşulan kişi ile aralarında kalır. Bazen insanlar sevdiklerini, onların sırdaşlarından kıskanırlar ve kimsenin haberi olmadan onların arasına girmeye, sırlarına ortak olmaya çalışırlar. Bunu mümkün kılmak için ise birçok yol denerler. Ancak en kolay, en masrafsız ve en garanti şekilde bunu başarabilmek için ihtiyaçları olan tek şey vardır: kendileri için çalışan bir dedektif! Bu durum daha çok eski Amerikan filmlerinde karşımıza çıkıyor olsa da günümüzde Türkiye’de de aynı işlem farklı bir boyutta sağlanabilmektedir. Bu konu için anahtar kelime bellidir: telefon konuşması dinleme programı.

Casus yazılım yüklemesi ve kullanması oldukça kolaydır. Takibi yapılan kişi kesinlikle takip edildiğini anlamaz. Yazılım bir kez akıllı telefona yüklendikten sonra o cihaz artık bir casus telefon olacaktır ve geri dönüşü de takip eden kişi istemedikten sonra oldukça zordur. Casus yazılım kullanmanın cezbedici özelliklerinden biri de uzaktan kontrolle takip seçeneğinin bulunmasıdır. Bu sayede takip eden kişi kendisine ait panel aracılığı ile herhangi bir teknik bilgi sahibi olmadan kolaylıkla telefon takip yapabilmektedir. Ayrıca oldukça da masrafsız bir çözümdür. GPS ile konum takibi, Whatsapp, Viber, Line, Skype ve Facebook gibi uygulama hareketlerine erişim dışında ayrıntılı olarak arama ve SMS kayıtlarının görüntülenmesi de mümkündür. Ortam dinlemesi de yapılabilmektedir.

Kullanıcılar tarafından tercih sebebi olmasının en büyük nedenlerinden biri de telefon görüşmesi dinleme ve kaydetme özelliğinin sunulmuş olmasıdır. Bu özellik sayesinde yazılımın yüklü bulunduğu telefon tamamen uzaktan kontrol ile telefon konuşması dinleme ve kaydetme girişimine açık olacaktır. Rehberdeki kişileri takip etme özelliği de birçok kullanıcı için casus yazılım kullanımını tetikleyen bir faktör olmuştur.

Bu işlem için kullanılacak olan yazılımların sadece Android sistemlerde çalıştığının bilinmesi ve buna göre hareket edilmesi gerekiyor. Aksi takdirde alınan yazılımlar ve harcanan zaman tamamen boşa gitmiş olacak ve insanlar da ciddi bir hayal kırıklığı yaşayacaktır.

WhatsApp chat