Telefondaki Fotoğrafı Görüntüleme ve Kaydetme

Telefondaki Fotoğrafları Takip Etme Ulaşma

Telefondaki Fotoğrafları Takip Etme Ulaşma

Telefondaki Fotoğrafı Görüntüleme ve Kaydetme

Casus telefonda neler olup bittiğini içinde bulunan özel yazılımla birlikte rahatlıkla takip edebilirsiniz. Casus yazılımın var olduğu cihazda uzaktan kontrol paneli sayesinde telefonda yapılan fotoğraf çekim işlemlerinin ardından galeriye hakim olabilir, o an görüntüyü kayıt altına alabilirsiniz. Gizliliği olmadığı şeffaf bir hayata merhaba sloganıyla çıkılan bu yolda aklınızdaki soru işaretleri yerini tamamen kesin ve net yargılara bırakacak, şüphe duygunuz büyük ölçüde çözümlenmiş olacaktır. Uzakta okuyan çocuğunuz, sevgiliniz veya şüphe duyduğunuz eşinizin cihazına uzaktan bağlanarak casus telefonda neler olup bittiği bilgisine anında ulaşabilir, telefonda yer alan fotoğrafları görüntüleme ve kaydetme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Telefon takip programı ile bu işlemi gerçekleştirmek oldukça kolay ve zahmetsizdir. Aynı zamanda başkasının telefonundaki fotoğrafa ulaşma işleminde, karşı tarafa bu olayı yansıtmaz, haberdar etmezsiniz. Bu konuda telefon dinleme programı oldukça güvenilirdir. Program, kurulan telefonda kendiniz gizler ve hiçbir şekilde farkedilmez. Telefona hard reset ya da format atılmadığı sürece telefonda kalır ve görevine devam eder.

Telefon dinleme programları tarafından yapılan işlemlerden birisi olan galeri takip, insanların en özel anlarına ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu bakımdan bu işlemin farklı avantajları olduğundan bahsedilmesi mümkündür. Öncelikle daha önceki süreçlerde insanlar, fotoğraf makinelerini kullanırken günümüzde ise bunların yerini artık mobil cihazlar almış durumdadır. Bunlar üzerinden insanlar farklı yerlerin ve özel anların resimlerini ve vidolarını çekmektedir.

Galeri takip ile insanların çekmiş oldukları resim ve videolara ulaşılmaktadır. Bunun için kullanılan yazılımlara casus program ya da daha farklı isimler verilmiş durumdadır. Bunlar sadece Android sistemlerde çalışmakta olup bunların haricindeki sistemler kesinlikle çalışmamaktadır. Dolayısıyla da kişilerin yazılımları satın almadan önce bu hususa fazlasıyla dikkat etmesi gerekiyor. Aksi durumda ortaya çıkacak olan sonuç, tam bir hayal kırıklığı olacaktır.

Casus program, takip edilmek istenen kişinin telefonuna kurulduktan sonra insanlar, panel üzerinden telefondaki resimlere ve videolara ulaşabilir. Hatta bunların transferi de mümkündür ki isteyen kişiler bunları kopyalayarak kendilerine aktarabilir. Bu durum farklı amaçlar için kullanılmaktadır.

WhatsApp chat