Numara Takip Programı

Numara Takip Programı

Numara takip programı, insanların cep telefonları numaraları üzerinden yapmış oldukları bütün görüşmeleri tespit eden özel bir yazılımdır. Teknolojinin insanlara sağlamış olduğu bu imkan, çok büyük bir işlevi yerine getirmektedir.

Telefon dinleme ifadesi, insanlarda öncelikle olumsuz bir algı oluşturmaktadır. Söz konusu algının nedeni ise filmlerdir. Bilindiği gibi dinlemeler sadece polis tarafından yapılabilir ve bunlarda güvenlik amacıyladır. Farklı kişiler tarafından yapılan dinlemeler ise bunun tam tersi yani suç amacıyla yapılır. Bundan dolayı insanlarda dinlemelere karşı olumsuz bir algı vardır. Fakat son dönemde geliştirilen bu yazılımlar, tamamen iyi niyetli amaçlar için ortaya çıkmıştır. Bunların başında ailelerin çocukları takip etmesi vardır. Benzer amaçlar için de söz konusu yazılımlar son derece olumlu sonuçlar vermektedir.

Numara Takip Programı Nasıl Çalışır?

Numara takip programı, sadece Android sisteme sahip olan telefonlarda çalışmaktadır. Bundan dolayı telefon dinleme iPhone markalı cihazlarda yapılamaz. İnsanların bu hususa dikkat etmesi ve yazılımları da ona göre satın alması gerekir.

Telefon dinleme programı kurulumu, sadece 3 dakika süren basit bir işlemdir. Normal bir uygulamanın yüklenmesinden çok farklı olmayan bu işlemin nasıl yapılacağına dair farklı videolu ve resimli anlatımlar mevcuttur. Söz konusu anlatımlar sayesinde insanlar bu işlemleri tam olarak anlayacak ve kurulumu sorunsuz bir şekilde yapacaktır.

Kurulum hatasız bir şekilde yapıldıktan sonra otomatik olarak dinlemeler başlar. Numara takip programı, bu aşamadan sonra panel üzerinden kontrol edilir. Panelde yer alan menüler kullanılarak telefon hattı üzerinden yapılan bütün görüşmeler dinlenebilir. Hatta otomatik kayıt özelliği devreye alınarak görüşmelerin tamamının kayıt altına alınması da mümkündür. Böylece insanlar, hedef telefondaki hiçbir görüşmeyi kaçırmayacaktır.

Numara Takip Programı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Telefon takip programları, kurumsal firmalar tarafından lisanslı olarak satılmaktadır. Programların lisanslı olması, güvenli olduklarını gösteren önemli bir delildir. Bundan dolayı lisans konusuna gereken önem verilmeli ve lisansı olmayan yazılımlar satın alınmamalıdır. Bunun haricinde ise bazı kişiler söz konusu programın ücretsiz olduğunu iddia etmektedir ki bu da doğru değildir. Bunların tamamının amacı, insanları dolandırmaktır.

About The Author

Editör

No Comments

Leave a Reply

WhatsApp chat